• Пн-Пт 9:00 - 19:00
  • Сб 10:00 - 15:00

Терапія

Карієс на різних стадіях, ураження каналів та пульпіт - найпоширеніші проблеми серед наших пацієнтів. Недостатня домашня та професійна гігієна, паління, вживання великої кількості кави та чаю, солодощів є причинами потемніння емалі та старту розвитку захворювання зуба. Якщо ви помітили перші ознаки прояву карієсу не зволікайте з відвідуванням стоматолога.

Записатись на прийом
Фото послуги в стоматологічній клініці Супермед

Лікування та діагностика

Наші стоматологи-терапевти працюють з каріозними порожнинами, ураженням пульпи й пародонтитом на різних стадіях їх розвитку. Задача стоматолога-терапевта зберегти зуб і прилеглі до нього тканини та надати якісне і професійне лікування з максимальним комфортом для пацієнта на всіх стадіях лікування.

Фото послуги в стоматологічній клініці Супермед

З якими проблемами потрібно звертатися до стоматолога-терапевта?

  • Лікування зубів, що уражені карієсом на різних його стадіях
  • Лікування та пломбування кореневих каналів зуба
  • Гінгівіт та пародонтит
  • Інші ускладнення та запалення у конструкціях зуба та ротової порожнини

Питання-відповіді

Карієс може виникнути як у дорослих, так і дітей. Зазвичай, першими ознаками карієсу є поява чорної цятки, яка згодом збільшується у розмірах та розповсюджується на здорові частини зуба.

Карієс може виникнути на усіх зубах без виключення. Але найчастіше він локалізується на жувальних зубах, адже вони мають безліч впадин.

У разі, якщо ви довго не відвідували стоматолога, локалізація ураження зуба може перекинутися на внутрішню частину зуба: пульпу і нервово-судинний пучок або спричинити запалення кісткової тканини щелепи.

Записатись на прийом

Відправ заяву і наш менеджер з вами зв'яжеться для уточнення інформації та подальшого запису на прийом