• Пн-Пт 9:00 - 19:00
  • Сб 10:00 - 15:00

Дитяча стоматологія

Наші дитячі стоматологи не тільки вилікують молочні або постійні зуби ваших дітей від карієсу та інших захворювань, а й навчать їх правильно доглядати за зубками та ротовою порожниною. Вашій дитині сподобається відвідувати стоматолога!

Записатись на прийом
Фото послуги в стоматологічній клініці Супермед

Дитяча стоматологія у клініці “Супермед”

При стоматологічному лікуванні діток, вибір клініки та кваліфікованого спеціаліста є не менш важливим фактором, аніж усунення наявних проблем з зубками. Бо тут спеціалісту необхідно не тільки якісно полікувати, а й психологічно налаштувати малюка на прийом, що надалі сформує його відношення до стоматологів та лікування зубів в цілому.

Фото послуги в стоматологічній клініці Супермед

Чому важливо вчасно починати лікування дитячих зубів?

Карієс, недостатня гігієна ротової порожнини, проблеми з молочними зубами та інші супутні проблеми можуть доставляти дитині дискомфорт та впливати на подальший розвиток зубного ряду обох щелеп, серед яких як правильність прикусу, так і правильне розташування зубів. Щоб уникнути проблем ми проводимо профілактичні та лікувальні заходи, серед яких:

  • Лікування карієсу молочних зубів
  • Герметизація фісур
  • Видалення молочних зубів
  • Пломбування постійних та молочних зубів
  • Ортодонтичне та ортопедичне лікування за показаннями

Питання-відповіді

Ми прекрасно розуміємо, що відвідування лікаря є стресом для малюка. А отже намагаємось зробити весь процес лікування максимально комфортним: лікар психологічно адаптує малюка до будь-якого втручання у ротову порожнину на всіх етапах лікування. А за необхідності ми ділимо процедуру на декілька прийомів.

Починати перші відвідини стоматолога можна вже з 2-3 річного віку, щоб психологічно налаштувати дитину.

Щоб зробити молочні та постійні зубки вашого малюка захищеними від карієсу, наш стоматолог дає рекомендації щодо гігієни ротової порожнини, а також може провести серію лікування та запобігання розповсюдження карієсу (герметизація фісур, пломбування).

Записатись на прийом

Відправ заяву і наш менеджер з вами зв'яжеться для уточнення інформації та подальшого запису на прийом