• Пн-Пт 9:00 - 19:00
  • Сб 10:00 - 15:00

Хірургічна стоматологія

Видалення зубів, пластика вуздечки, хірургічне втручання у ротову порожнину при травмуванні або розвитку патологічних станів - вирішити усі ці питання допоможуть кваліфіковані спеціалісти нашої клініки.

Записатись на прийом
Фото послуги в стоматологічній клініці Супермед

Хірургічна стоматологія різної складності

Видалення зубів є одною з найпопулярніших процедур у стоматології серед дорослих та дітей. Наші спеціалісти працюють як з простими, так і складними й атиповими випадками видалення зубів, а за необхідності ми також проводимо попереднє хірургічне втручання у ротову порожнину (пластика вуздечки, щелепна хірургія).

Фото послуги в стоматологічній клініці Супермед

Видалення зубів мудрості

Вісімки або зуби мудрості часто доставляють нам дискомфорт. Це може проявлятися у больових відчуттях при прорізанні, у травматичності тканин щік, у зміщенні зубного ряду або в утворені патологічних чи запальних станів зуба та щелепи. Саме тому наші спеціалісти часто рекомендують їх до видалення.

Які послуги пропонуємо ми:

  • Видалення зуба (просте)
  • Видалення зуба мудрості (просте, складне та атипове)
  • Часткове видалення
  • Видалення фрагменту зуба
  • Розріз
  • Розкриття абсцесу

Питання-відповіді

У нашій клініці ми завжди намагаємося вберегти зуб пацієнта при можливості. Але у разі коли карієс чи супутні запальні та незапальні стани зубів та ротової порожнини або організму призвели до втрати більш ніж ⅔ зуба, то ми рекомендуємо його видаляти.

У 90% пацієнтів зуби мудрості приносять дискомфорт та створюють додаткові передумови для їх видалення. Але буває й така побудова щелепи, при якій вісімки не доставляють дискомфорту. Про це вам скаже лікар на консультації.

Знизити жувальне навантаження в перші дні після видалення. При кровотечі з лунки можна покласти на рану стерильний марлевий тампон і прикусити його. Не можна їсти протягом 2 годин після операції, далі протягом дня рекомендується уникати жорсткої і грубої їжі, жувати потрібно на стороні протилежній від видалення

Записатись на прийом

Відправ заяву і наш менеджер з вами зв'яжеться для уточнення інформації та подальшого запису на прийом