• Пн-Пт 9:00 - 19:00
  • Сб 10:00 - 15:00

Брекет системи

Ортодонтичне лікування охоплює діагностику, профілактику та вирішення проблем та недоліків із прикусом та щелепою. Найефективнішим методом лікування на цей час залишають брекет-системи та їх похідні конструкції.

Записатись на прийом
Фото послуги в стоматологічній клініці Супермед

Встановлення брекетів та пластинок

Неправильний прикус має кожен третій українець – це зумовлено як особливостями розвитку організму й щелепи у дитячому віці, так і харчуванням й правильністю постави. Своєчасна діагностика та коригування прикусу мають не тільки естетичне підґрунтя, а й фізіологічне: допомагає уникнути таких проблем як головний біль, порушення мовлення, асиметрії обличчя. Виправлення прикусу можливе за допомогою:

  • Брекетів
  • Ретейнерів
  • Пластинок
Фото послуги в стоматологічній клініці Супермед

Які види брекетів ми встановлюємо?

У нашій клініці можна встановити один з таких видів брекетів: металічні, керамічні та сапфірові. Кожен з них має свої естетичні особливості. Металічні є найбільш ефективним методом виправлення прикусу, у той час, як керамічні та сапфірові є менш помітними на зубах. Є й варіанти лінгвальних конструкцій, що встановлюються на внутрішню частини верхньої чи нижньої щелеп.

Питання-відповіді

Найкращий вік для ортодонтичного лікування - це 11-13 років, коли щелепа вже більш-менш сформована. Це дозволить добитися ефективнішого результату у кінці лікування. Та починати відвідувати ортодонта потрібно з 3 річного віку, це дозволить лікарю бачити динаміку розвитку щелепи й зубів та вчасно діагностувати можливі проблеми.

Ортодонтичне лікування є досить індивідуальним, як і всі лікуванні та профілактичні процедури у стоматології. В середньому на виправлення прикусу потребується від 1,5 до 2,5 років.

Брекети обираються індивідуально від потреб пацієнта, визначитись із брекетами ви можете на консультації у нашого лікаря-ортодонта.

Записатись на прийом

Відправ заяву і наш менеджер з вами зв'яжеться для уточнення інформації та подальшого запису на прийом